فروش نهال میوه

فروش نهال میوه

آیا شما به کاشت نهال میوه علاقه دارید؟ لابد بر این باورید که می بایست برای این کار یک باغ بزرگ در اختیار داشته باشید. حقیقت این است که شما می توانید با خرید نهال میوه، به راحتی این کار را درون حیاط خانه خود انجام دهید. شما به این منظور می توانید از مراکز فروش نهال میوه ، آنچه را که می خواهید خریداری کرده و کار کشت خود را آغاز نمایید. با ما در این مطلب همراه باشید.

مزایای خرید از مراکز خرید و فروش نهال و کاشت آن ها چیست؟

یکی از مهم ترین مزایای خرید از مراکز فروش نهال میوه و کاشت آن ها، بهره مندی از یک فضای سبز دلنشین به همراه استفاده از میوه های ارگانیک و تازه است. مزیت دیگری که می توانیم به آن اشاره نماییم این است که نهال های میوه به خوبی در مناطق شهری و حومه رشد می کنند، لذا شما می توانید به راحتی کاشت نهالی های میوه و پرورش آن ها را تجربه نمایید.

از منظر اجتماعی، درختان میوه به مردم کمک می کنند تا با فرآیند رشد آن ها ارتباط برقرار کنند و در عین حال منبع غذایی و امنیت غذایی را نیز فراهم سازند. از سوی دیگر کاشت درختان میوه مزایای محیطی بسیار مفیدی فراهم می سازد، از کمک به ایجاد هوای پاک گرفته تا کاهش هزینه های انرژی و ایجاد مشاغل سبز.

کمک به تولیدات محلی

تولیدات محلی به وضعیت محیط زیست کمک شایانی می کند. همچنین اگر تولیدات محلی به سرعت در اختیار مصرف کنندگان قرار گیرد، می تواند افراد را از مزایای مصرف میوه های تازه و خوشمزه بهره مند سازند، مگر در موارد به خصوصی که ارسال میوه ها به مراکز فروش به طول انجامد. در غیر این صورت اغلب تولیدات محلی در همان اجتماع به فروش می رود که این به کاهش مصرف سوخت برای حمل و جا به جایی و همچنین کاهش هزینه ها و ملزومات بسته بندی می انجامد که تمامی این ها به محیط زیست کمک بسیاری خواهد کرد.

کمک به وضعیت انتشار گاز CO2

آیا می دانید با خرید از مراکز فروش نهال میوه و کاشت آن ها می توانید به کاهش انتشار گاز CO2 کمک شایانی نمایید؟ اعتقاد بر این است که سوختن سوخت های فسیلی عامل گرم شدن کره زمین است. دی اکسید کربن یکی از بزرگترین سوخت های فسیلی مضر محسوب می شود. خوشبختانه، درختان به جبران اثرات آلودگی CO2 کمک شایانی می کنند. درختان، از جمله درختان میوه، درواقع برای زنده ماندن به CO2 احتیاج دارند. درختان به عنوان پاک کننده عمل کرده، هوا را فیلتر می کنند، CO2 را جذب می نمایند و اکسیژن تازه را آزاد می سازند. شما می توانید با کاشتن یک یا دو درخت میوه در حیاط و یا باغ خود به نوعی به سلامت محیط زیست کمک کنید. از سوی دیگر شما از فواید میوه تازه بهره مند خواهید شد و همچنین به کاهش گازهای گلخانه ای کمک خواهید کرد.

کمک به کاهش هزینه های انرژی

درختان میوه در باغ خانگی به شما در صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه های آب و برق کمک می کنند. درخت میوه ای که سایه ای برای خانه شما ایجاد می کند، می تواند در روز گرم گاه به گاه نیاز به سیستم سرمایشی را کاهش دهد. از سوی دیگر سایه های ایجاد شده روی آن ها، تبخیر آب را کاهش داده و میزان مصرف آب آن ها را کاهش میدهد. چمنزارهایی که در سایه درختان میوه قرار می گیرند، نیز سالم تر و شاداب تر هستند زیرا رطوبت خود را از دست نمی دهند و در اثر تابش نور آفتاب نمی سوزند.

مدیریت سیلاب

درست است که احتمال ایجاد سیلاب در شهرهای به دور از روخانه کم است، اما با این وجود کاشت نهال میوه می تواند تا حد زیادی از جاری شدن سیلاب های حتی کوچک نیز جلوگیری نماید. درختان میوه با جذب سیلاب های کوچک و بزرک و استفاده از آن برای هیدراتیسون پس از طوفان و باران به رفع برخی از مشکلات مدیریت آب طوفان و فرسایش کمک می کنند.

فروش نهال میوه و کمک به ایجاد مشاغل سبز

خرید و فروش نهال و کاشت آن ها به سایر افراد کمک می کند تا در رابطه با این فرایند بیشتر بدانند، لذا ترغیب آن ها به ورود به این حرفه بیشتر می شود. در بعضی از جوامع، باغ ها درهایی را برای مشاغل سبز و سایر فرصت های تجاری کوچک باز می کنند. این نه تنها به معنای کمک به اقتصاد جامعه است بلکه با ترویج زندگی پایدار به محیط زیست نیز کمک می کند. کاشت میوه این فرصت را فراهم می سازد تا به محیط زیست و محیط اطرف خود بیشتر متصل شده و به آن ها علاقه پیدا کنید.

فروش نهال میوه

معرفی چند تا از درختان میوه و گیاهان آسان برای رشد و پرورش

بسیاری از مردم نمی دانند چگونه سبزیجات یا درختان میوه را در خانه های خود پرورش دهند. بسیاری تصور می کنند که ممکن است برای رشد به مواد شیمیایی خاص، کود و خاک ویژه ای نیاز داشته باشند. اما این طور نیست و فرد می تواند بسیاری از میوه ها و سبزیجات را با سهولت پرورش دهد. کافیست نهال را از مراکز فروش نهال میوه خریداری کرده و نیازهای اساسی آن ها مانند آب، هوا و نور خورشید را برای آنها تأمین نمایید. پرورش یک باغ می تواند راهی بسیار سرگرم کننده برای گذران اوقات فراغت باشد. این یک فعالیت سالم است که هم جوانان و هم بزرگسال می تواند به خود را درگیر کند. از سویی هیچ سبزی یا میوه ای بهتر از آنهایی که در باغ خودتان پرورش می دهید، وجود ندارد و هیچ چیز مزه ای بهتر، تازه و سالم از آن را یافت نخواهید کرد.

توت فرنگی

همه عاشق طعم تازه و آبدار توت فرنگی های گرم آفتاب دیده هستند که مستقیم از باغ برداشت می شوند. این میوه را می توان به شیوه های مختلفی مانند خرید از مراکز فروش نهال میوه، کاشت در گلدان ها، سبدهای آویزان و … پرورش داد و از طعم خوش خوشمزه آن لذت برد.

تمشک

تمشک میوه ای پاییزی است که به راحتی پرورش پیدا می کند. بنابراین می توانید آن ها را در ظروف یا قسمت های مختلف در باغ خود بکارید. این محصول بی نظیر را می توان از اواخر تابستان تا اوایل پاییز برای یک دسر خوشمزه برداشت کرد. نگهداری از آن ها بسیار آسان است، کافیست با خرید از مراکز فروش نهال میوه آن ها را در باغ و یا حیات خود بکارید و آن ها را آب دهید تا در نهایت بتوانید تمشک های خوشمزه برداشت کنید.

بلوبری

بلوبری را باید از مراکز فروش نهال خاص خریداری نمایید. گل های معطر بهاری، شاخ و برگ های پاییزی با رنگ های آتشین و طعم خوشمزه بلوبری در اواخر تابستان همه آن چیزی است که می توانید با کاشت بلوبری به خود هدیه دهید. تمام آنچه که بلوبری به آن نیاز دارد یک خاک اسیدی (فرسایش شده) است که می توانید از مرکز فروش نهال میوه خود خریداری کنید. نگهداری از این میوه بسیار آسان است و با یکبار کاشت می توانید به اندازه سه سال بلوبری خوشمزه و تازه برداشت نمایید.

انجیر

یکی دیگر از میوه هایی که می توانید به راحتی بکارید و برداشت کنید، انجیر است. آنها باید در برابر دیوار گرم و آفتابی جنوبی / غربی قرار گیرند و ریشه های محدودی داشته باشند تا بهترین میوه را برداشت نمایید. البته برای برداشت این میوه باید کمی صبور باشید، چرا که با گل دادن آن در پاییز، می بایست برای برداشت میوه تا تابستان سال بعد منتظر بمانید. اما در نظر داشته باشید که طعم و مزه انجیر تازه چیده شده و آفتاب خورده به این انتظار می ارزد.

سیب

کاشت درخت سیب را می توان یکی از دارایی های ثابت و پایدار بنامیم و خوب است بدانید که برای هر اندازه از باغ، شما می توانید نهالی را برگزینید که متناسب با اندازه باغ و حیاط شما باشد.

مویز

انواع مویز از جمله میوه هایی هستند که شما می توانید با خرید نهال آن ها از مراکز فروش نهال میوه به راحتی در باغ و حیاط خود پرورش دهید. این میوه برای تزئین دسر، کیک و … بسیار کاربرد دارند ضمن آنکه خشک کردن آن ها نیز فواید بسیاری را برای شما به همراه خواهد داشت.

سخن پایانی

با توجه به آنچه که در بالا گفته شد، شما می توانید میوه های بسیاری را به راحتی در باغ و یا حیاط خانه خود بکارید؛ میوه هایی که برای پرورش آن ها به کار و نگهداری سختی نیاز ندارید. تنها چیزی که نیاز دارید، پیدا کردن یک مرکز معتبر فروش نهال میوه است و تامین آب، نور خورشید و هوا برای پرورش میوه است. حتی توجه داشته باشید شما می توانید با خرید از مراکز فروش نهال گرمسیری، میوه های بسیار خوشمزه گرمسیری را نیز به راحتی پرورش دهید. بدون تردید این کار لذتی وصف نشدنی را برای شما به همراه خواهد داشت که مثل و مانندی ندارد. اگر به دنبال انجام این کار هستید، وقت را از دست ندهید و با خرید از مرکز معتبر فروش نهال میوه، در سریع ترین زمان ممکن کار خود را آغاز نمایید.

برای اطلاعات بیشتر به سایت (chron) مراجعه کنید. 

برای امتیاز دادن کلی کنمایید
[Total: 0 Average: 0]
0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x