مدیریت پیمان

مدیریت پیمان

طراحی ویلا یا بازسازی ویلا را می‌توان جزو اقداماتی دانست که این روزها متقاضیان زیادی دارد. با این حال اغلب مالکان زمان یا تخصص کافی برای این امور را ندارند. به همین جهت هم بوده که به پیمانکاران گوناگونی رو آورده و از آنان درخواست می‌کنند تا نیازشان را به شیوه ای مناسب برآورده کنند. در این میان روش های مختلفی هم برای قرارداد میان این دو گروه وجود دارد. مدیریت پیمان را می‌توان یکی از بهترین و البته مناسب ترین راهکارها برای چنین موضوعی در نظر گرفت که می تواند مانع از رفتارهای سودجویانه پیمانکار شده و در مقابل روندی بسیار مناسب را برای پیشبرد پروژه فراهم کند. با این وجود کم نیستند افرادی که هنوز اطلاعات دقیقی پیرامون این شیوه قرارداد نداشته و نمی‌دانند به چه صورت از آن بهره‌مند شوند. ما در ادامه این مقاله مدیریت پیمان را به عنوان یکی از خدمات اصلی گروه باغ ایرانی برای شما شرح داده ایم؛ لذا اگر به دنبال ساخت یا بازسازی ویلای خود هستید، حتما ما را تا انتها همراهی فرمایید.

مدیریت پیمان

مدیریت پیمان را می توان یکی از شیوه ها و راهکارهای شناخته‌شده برای پیشبرد پروژه های حوزه ساخت و ساز دانست. در واقع اغلب مالکان پروژه ها، اطلاعات دقیقی پیرامون جزئیات این حوزه نداشته و به همین جهت در پیش برد مناسب آن عاجز هستند. در این حالت به یک پیمانکار یا متخصص مراجعه کرده و پروژه را به او محول می کنند. شیوه های مختلفی برای عقد قرارداد میان این دو وجود دارد. در روش های پیمانکاری، غالبا شخص اجرا کننده برای افزایش سود باقی مانده خود  سوء استفاده های مختلفی را از بودجه اولیه می کند. برای مثال استفاده از متریال های بی کیفیت یا عدم اجرای برخی از تجهیزات و نماها از جمله این روشها است که در نهایت به زیان مالکان تمام می شود. اما مدیریت پیمان راهکاری است که در آن شخص مالک یا سرمایه‌گذار قراردادی را با شرکت معماری و پیمانکاری بسته و در آن بودجه پروژه را متناسب با پیشبرد آن به شخص پیمانکار می پردازد. در این حالت پیمانکار وظیفه اجرا و نظارت بر روی کل پروژه را خواهد داشت و همین عامل باعث می‌شود تا عملا انگیزه برای سوء استفاده های احتمالی کاهش پیدا کند. البته ممکن است بسیاری از سرمایه گذاران برای افزایش ضریب اطمینان کار خود، از یک شرکت مشاوره هم کمک بگیرند. این موضوع در چارچوب قرارداد مدیریت پیمان و جهت نظارت بر روی آن خواهد بود.

نقش رنگ در طراحی فضای سبز
مشاهده

نحوه مدیریت پیمان شرکت باغ ایرانی

مدیریت پیمان را می توان جزو راهکارهای موثری دانست که بسیاری از شرکت‌های ساخت و ساز معتبر به آن تکیه می کنند. گروه باغ ایرانی هم مانند سایر همتایان خود، این روند را در پیش گرفته است. با این حال ما سعی کرده عیم تا مزایای به مراتب بیشتری را خدمت مشتریان ارائه داده و بدین ترتیب فرایند ساخت ویلا یا بازسازی ویلا ها را به شیوه‌ای بسیار بهینه‌تر مدیریت کنیم. ما نه تنها به عنوان یک پیمانکار، پروژه شما عزیزان را مدیریت می کنیم؛ بلکه می‌توانیم همچون یک مشاور دلسوز هم نکات و مولفه های لازم برای بهبود خروجی کار را خدمت شما عزیزان ارائه دهیم. از طرفی ما در مدیریت بهتره بودجه به شما کمک کرده و راهکار های مناسبی را پیش پایتان قرار می دهیم. بدون شک این موضوع می‌تواند در شرایط اقتصادی فعلی برای شما بسیار موثر باشد. برخی از مزایای قرارداد مدیریت پیمان با گروهی باغ ایرانی به شرح زیر است.

کاهش هزینه ها

کاهش هزینه ها را می‌توان نخستین مزیتی دانست که گروه باغ ایرانی خود را به آن متعهد می‌داند. ما نهایت تلاش خود را به کار می گیریم تا بتوانیم هزینه های ایجاد شده برای شما در فرایند ساخت یا بازسازی ویلا را به حداقل کاهش دهیم. در واقع ما کوتاه ترین و بهترین مسیر برای ساخت ویلایتان را ارائه می دهیم. از طرفی ما مصالح بهینه و البته متریال های مناسب تر برای فرایند ساخت و ساز را خدمت شما عزیزان ذکر کرده تا بدین طریق بتوانید خریدهای به صرفه تری داشته باشید.

پیمانکاری محوطه ویلا در شمال
مشاهده

کاهش مسئولیت های کارفرما

یکی از مهمترین مزیت های اخذ قرارداد پیمان با گروه باغ ایرانی، کاهش مسئولیت های کارفرما است. در واقع ما تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا کمترین زمان از کارفرما هدر شود. به همین جهت ما بخش اعظم مسئولی تهای موجود در روند بازسازی ویلا یا ساختمان را برعهده خواهیم گرفت. در این میان کارفرما کافی است تا نسبت به بررسی گزارش های دوره ای و موارد مشابه اقدام کند.

مناسب ترین درصد و کارمزد

غالبا در قراردادهای مدیریت پیمان، کارمزد ها و رقم های مختلفی برای انجام کار تعیین می شود که ممکن است برخی از آنها خارج از محدوده انصاف بوده و فشار زیادی را بر دوش مالکان تحمیل کند. با این اوصاف ما در گروه باغ ایرانی نهایت تلاش خود را به کار گرفته ایم تا مناسب ترین و البته منصفانه ترین قیمت ها را برای کارفرمایان و مالکان تعیین کنیم. بدون شک این موضوع می‌تواند در شرایط اقتصادی راهکار مناسبی برای کاهش فشار باشد؛ لذا اگر شما هم درپی اخذ قرارداد مطمئن برای پروژه مدیریت پیمان خود هستید، می توانید هم اکنون با کارشناسان ما در گروه باغ ایرانی تماس حاصل فرمایید. بدون شرایط ما می توانیم مناسبترین و بهترین راهکارها را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

صفر تا 100 ساخت ویلا در تهراندشت
مشاهده
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
Call Now Buttonمشاوره رایگان 09363728370