بازسازی ویلا در کرج

بازسازی ویلا در کرج

در شهر کرج، خانه های ویلایی به وفور دیده می شوند و با توجه به بالا رفتن سن برخی از این خانه ها که اتفاقا عدد آن ها نیز کم نیست، نیاز به بازسازی ویلا در کرج شکل می گیرد. همان طور که می دانید هزینه های بازسازی در مقایسه با هزینه های ساخت و ساز از ابتدا تا نقطه انتهایی، به مراتب کمتر بوده و مدت زمان کمتری را نیز به خود اختصاص می دهد. از این روی بسیاری از خانواده ها به جای تخریب و نوسازی یک ملک، نسبت به بازسازی آن اقدام کرده و شمایل و ظاهر ملک را به روز اول و حتی بهتر از آن بازمی گردانند.

در ادامه با ما همراه باشید تا در خصوص بازسازی ویلا در کرج بیشتر بدانیم.

مراحل بازسازی ویلا در کرج

برای آن که امر بازسازی ویلا در کرج به بهترین شکل ممکن به انجام برسد، لازم است که مراحل زیر را در نظر داشته و آن ها را توسط تیم های حرفه ای و متخصص در این حوزه به انجام برسانید.

پیش از هر چیزی توجه داشته باشید که موضوع بازسازی ویلا به شدت تخصصی بوده و نیاز است که حتما توسط افراد متخصص و دارای تجربه کافی در این موضوع، به انجام برسند.

بازسازی کف

بسته به این که کف عمارت ویلایی از چه نوع کف پوشی استفاده شده باشد، در این مرحله امکان تعویض آن و استفاده از یک نوع کف پوش دیگر که جلوه و جلای بیشتری داشته باشد، محتمل خواهد بود. اما در صورتی که کف پوش فعلی کیفیت مناسبی داشته، احتمالا تنها هزینه ای بابت جرم گیری و جلادهی به آن صرف شده و از همان کف پوش های فعلی استفاده شود.

بازسازی دیوارها

در فاز بعدی لازم است که به بازسازی دیوارها پرداخته شود. در این صورت با یک بررسی ابتدایی نسبت به وضعیت فعلی دیوارها در بخش های مختلف، بازسازی لازم به لحاظ استحکام بخشی، رنگ یا کاغذ دیواری و حتی ترکیبی از آن دو برای زیبایی بخشی بیشتر به فضای عمارت ویلایی، مورد استفاده قرار می گیرد.

بازسازی کابینت ها

در صورتی که کابینت ها دچار فرسودگی شده باشند، باید از کابینت های نو در آشپزخانه استفاده کرده و همین طور نسبت به تعویض شیرآلات، سینک ظرفشویی و … نیز اقدام کرد. در این خصوص به کار بردن سلیقه کافی برای رسیدن به بهترین ترکیب در آشپزخانه، حتی با تغییر استایل و مدل آن، توصیه می شود.

بازسازی سرویس های بهداشتی

به همین شکل لازم است که سرویس های بهداشتی نیز تحت بازسازی قرار گرفته و کلیه تجهیزات داخل آن ها تعویض شود. در خصوص حمام و سرویس نیز تعویض شیرآلات لازم خواهد بود تا جلوه و جلای مناسبی به خود بگیرند. در مورد سرویس های بهداشتی و حمام، باید به تمام جزئیات پرداخته و کاشی ها را نیز در صورتی که کیفیت اولیه خود را از دست داده اند که قطعا در بیشتر مواقع همین طور است، تعویض کرد تا دوباره فضای داخلی سرویس بهداشتی و حمام، کاملا تمیز و شیک به نظر برسد.

تزئینات و دکورسازی

در نهایت تزئینات و دکورسازی شرط اصلی در بازسازی ویلا در کرج محسوب می شود. استفاده از سقف های کاذب، تزئینات دیواری و تغییر برخی فضاها باعث می شود که کاربری عمارت ارتقا یافته و کاملا حس و حال تازه ای در آن ایجاد شود.

دیگر موارد

از دیگر مواردی که در بازسازی ویلا در کرج باید به آن ها توجه داشته باشیم، تغییر درب ها و پنجره ها، استفاده از نورپردازی جدید، تغییر در فضای سبز ویلا و نوسازی آن و همین طور تعویض یا رنگ کردن درب ورودی اصلی است که هر یک به شکلی قابل توجه در نمای کلی و جدید ویلا، تاثیر می گذارند.

هزینه بازسازی ویلا در کرج

هزینه بازسازی ویلا در کرج تابع المان های مختلفی است که از میان آن ها، مهم ترین موارد به شرح زیر هستند:

  • متراژ ویلا
  • سبک ساخت ویلا مورد نظر
  • متریال و تجهیزات به کار رفته در مراحل بازسازی
  • دستمزد کارگر
  • و …

سخن پایانی

بازسازی ویلا در کرج نسبت به ساخت و ساز از صفر تا ۱۰۰، بارها ارزان تر و کم هزینه تر بوده و به عنوان یک روش جایگزین عالی برای آن دسته از افرادی که مایل به داشتن یک خانه ویلایی نو و شیک هستند، به شمار می آید. شما چه نظری در این باره دارید؟ بازسازی ارزشمندتر است یا نوسازی؟ نظرات خود را با ما و دیگر کاربران وب سایت در میان بگذارید.

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *